Bieszczady

Awatar użytkownika

Autor tematu
jarroo
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 37
Rejestracja: niedziela, 17 marca 2013, 14:59
Ulubione grzyby: Borowik szlachetny, koźlarz czerwony, kania czubajka.
Lokalizacja: Markowce k. Sanoka
Pochwalony: 11 razy

Bieszczady

Post autor: jarroo » czwartek, 1 sierpnia 2013, 19:27

Witajcie, macie jakieś ciekawe okolice w okolicach Bieszczad, Pogórza Bukowskiego i ogólnie na całych Dołach Jasielsko-Sanockich? Narazie chodzę na grzybki tylko w lasy Gminy Sanok i Gminy Bukowsko, a chciałbym coś innego spróbować. Do Bieszczad mam bliziutko jakieś 30 km, ale nie chcę tam sam iść bo lasy bardzo duże, a nawet nie wiem czy można tam zbierać. Czekam na razie na same opinie, bo dopiero zamierzam tam chodzić od następnego roku i chcę się dowiedzieć co i jak. Myślałem też nad okolicami Wujskiego - TUTAJ podgląd na las z Google Maps. Pozdrawiam, Jarroo.


Awatar użytkownika

Lukasz86
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 15 sierpnia 2014, 21:07
Ulubione grzyby: Borowiki, Kurki, koźlarze, rydze, podgrzybki, kanie, boczniaki, pieczarki,
Lokalizacja: Okolice Sanoka
Pochwalony: 4 razy

Post autor: Lukasz86 » czwartek, 21 sierpnia 2014, 14:29

Witaj
Możesz zajrzeć do Tyrawy Wołoskiej często tam jeżdzę a dokładnie do nieistniejącej wsi łemkowskiej Kreców jak równiez do Rozpucia. A sprawdzałeś może kiedykolwiek nowe zalesienia brzozowo - sosnowe w Wolicy (przy wiatrakach)????? Ciekawi mnie czy tam coś rośnie ciekawego?????


Awatar użytkownika

Autor tematu
jarroo
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 37
Rejestracja: niedziela, 17 marca 2013, 14:59
Ulubione grzyby: Borowik szlachetny, koźlarz czerwony, kania czubajka.
Lokalizacja: Markowce k. Sanoka
Pochwalony: 11 razy

Post autor: jarroo » wtorek, 7 kwietnia 2015, 22:28

Przepraszam, że dopiero teraz piszę. W Wolicy są kozaki, babka i czerwone ale tam ludzi od groma chodzi, ja tam często chodzę bo jestem z Markowiec więc mam blisko. W Tokarni jest bardzo dużo rydzów, a ładny las jest też w Woli Michowej. W Rozpuciu byłem, tam są świetne lasy. W tym Krecowie to obczaję napewno. Jakbyś chciał to zobacz w Sanoczku las. Tam jest las bukowy, dawniej rosły prawdziwki ale nie wiem jak teraz bo widziałem że tam wycinka była od jesieni prowadzona.


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat