Aha... no to już kumamDare pisze: Do tego właśnie służy chwilowo ten filter na górze listy, wpisujesz część nazwy w wynikach i zostają Ci tylko te pasujące.
[Sonda] Zaawansowana wyszukiwarka
-
- Administrator
- Posty: 17926
- Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
- Imię: Piotr
- Ulubione grzyby: co roku inne
- Lokalizacja: Chełm
- Pochwalił: 14106 razy
- Pochwalony: 3136 razy
-
Autor tematu - Grzybobiorca
- Posty: 1016
- Rejestracja: czwartek, 25 sierpnia 2011, 20:57
- Imię: Adrian
- Lokalizacja: Polska
- Pochwalił: 405 razy
- Pochwalony: 157 razy
- Kontakt:
Jako, że nie doczekałem się obiecanego kontaktu od Kariny w tym tygodniu, zapraszam do poprawiania bazy grzybków, poniżej znajduje się lista tych, którym trzeba uzupełnić polską lub łacińską nazwę. Aby je szybko znaleźć należy kliknąć w link w panelu administracyjnym i wyszukać przez [CTRL] + [F]. Nie przerażajcie się brakiem polskich liter w poniższej liście, export przygotowany na bardzo szybko:
Kod: Zaznacz cały
Asthena albulata
Asthena anseraria
Asthena anseraria
Entoloma incanum
Amphinema diadema
Genea sphaerica
Abraxas grossulariata
Achroia grisella
Acleris abietana
Calliteara abietis
Cosmotriche lobulina
Dendrolimus pini
Dioryctria abietella
Epinotia abbreviana
Eriogaster catax
Eriogaster lanestris
Eriogaster rimicola
Eupithecia abbreviata
Eupithecia abietaria
Euthrix potatoria
Galleria mellonella
Gastropacha populifolia
Gastropacha quercifolia
Lasiocampa quercus
Stephensia abbreviatella
Pseudohermenias abietana
Poecilocampa populi
Phyllodesma tremulifolium
Phyllodesma ilicifolium
Odonestis pruni
Malacosoma franconicum
Macrothylacia rubi
Malacosoma castrense
Drobnoporek Å‚agodny
Geopora arenosa
Holwaya mucida
Urnula craterium
Endoptychum agaricoides
Coprinus lagopides
Tarzetta catinus
Boletus fragrans
Lentinus sulcatus
Russula rosea [Russula lepida]
Geastrum pseudolimbatus
Agaricus aestivalis
Agaricus deylii
Agaricus medio-fuscus
Agaricus fuscofibrillosus
Agaricus impudicus
Agaricus haemorrhoidarius
Agaricus depauperatus
Agaricus squamuliferus
Agaricus bresadolianus
Agaricus spissicaulis
Agaricus bernardii
Agaricus gennadii
Agaricus maleolens
Agaricus subfloccosus
Agaricus phaeolepidotus
Agaricus pilatianus
Agaricus leucotrichus
Agaricus fissuratus
Agaricus excellens
Agrocybe putaminum
Inocybe jurana
Inocybe umbrina
Inocybe hystrix
Laxitextum bicolor
Coprinus urticicola
Coprinus acuminatus
Coprinus strossmayeri
Coprinus macrocephalus Berk.
Coprinus erythrocephalus
Coprinus friesii
Ramaria largentii
Hymenogaster bulliardii
Amanita echinocephala
Agaricus praeclaresquamosus
Peziza phyllogena
Cordyceps longisegmentis
Hygrocybe reidii
Pluteus semibulbosus
Coprinus auricomus [Parasola auricoma]
Ciboria coryli
Crepidotus lundellii
Hypholoma myosotis
Hypholoma ericacoides
Helvella silvicola
Rutstroemia bolaris
Melanogaster variegatus
Cordyceps rouxii
Boletus depilatus
Camarophyllopsis micacea
Elaphomyces anthracinus
Trichia decipiens
Stereum rugosum
Poria vaporaria
Agaricus urinascens
Inocybe abjecta Strzępiak białowłóknisty
Inocybe appendiculata Strzępiak frędzlowaty
Inocybe auricoma
Inocybe bongardii Strzepiak stęchły
Inocybe bresadolae Strzepiak owocowy
Inocybe calida
Inocybe calospora Strzępiak palczastozarodnikowy
Inocybe cervicolor Strzępiak płowy
Inocybe commutabilis Strzępiak brązowaworóżowy
Inocybe cookei Strzępiak słomkowożółty
Inocybe dunensis
Inocybe eutheles
Inocybe favrei Strzępiak brązowooliwkowy
Inocybe fuligineoatra
Inocybe fuscidula
Inocybe geraniodora Strzępiak bodziszkowy
Inocybe glabripes Strzępiak drobnozarodnikowy
Inocybe grammata Strzępiak jedwabisty
Inocybe griseolilacina
Inocybe griseovelata Strzępiak szroobłoniowy
Inocybe gymnocarpa Strzępiak nagi
Inocybe halophila Strzępiak słonolubny
Inocybe hirtelloides Strzępiak szorstki
Inocybe inconcinata
Inocybe jacobi Strzępiak białoowłosiony
Inocybe langei Strzępiak krótkotrzonowy
Inocybe lucifuga Strzępiak blednący
Inocybe maculata Strzępiak plamisty
Inocybe malenconii Strzępiak francuski
Inocybe pusio Strzępiak łuseczkowaty
Inocybe obsoleta
Inocybe masoviensis
Inocybe muricellata
Inocybe maritima
Inocybe pseudohiulca Strzępiak popękany
Inocybe mixtilis Strzępiak jasnobrzegi
Inocybe mystica Strzępiak tajemniczy
Inocybe quietiodor
Inocybe perlata Strzępiak perłowy
Inocybe proximella
Inocybe nitidiuscula
Inocybe paludinella Strzępiak bagienny
Inocybe posterula Strzępiak pofałdowany
Inocybe putilla
Inocybe pudica Strzępiak skromny
Inocybe relicina
Inocybe salicis Strzępiak wierzbowy
Inocybe terrigena Strzępiak skórkowatopierścieniowy
Inocybe serotina Strzępiak piaskowy
Inocybe similis Strzępiak brudnoochrowy
Inocybe whitei
Inocybe scabra
Inocybe umbratica Strzępiak białawy
Inocybe fastigiata Strzępiak porysowany
Agaricus macrosporus
Antrodia sordida
Balsamia platyspora
Balsamia vulgaris
Barssia oregonensis
Mycena aetitis
Mycena atrocyanea
Mycena cyanipes
Mycena echinipes
Pieczarka wielkozarodnikowa
Pieczarka wielkozarodnikowa
Muchomor jadowity
Podgrzybek
Uchówka brązowa
Agaricus macrosporus
Calicium parvum Tibell
Wielosporek pośredni
Acarospora impressula Th. Fr.
Stereum reflexulum
Bryoria fuscescens (Gyeln.) Brodo & D. Hawksw.
Caloplaca chrysodeta (Vain. ex Räsänen) Dombr.
Jaskrawiec drobniutki
Jaskrawiec rozproszony
Cladonia gracilis (L.) Willd.
Dermatocarpon arnoldianum Degel.
Cotylidia carpatica
Åatownica potokowa
Gyrophragmium dunalii
Gyrophragmium dunalii
Conocybe dunensis
Leucoagaricus macrorhizus
Leucoagaricus subolivaceus
Leucoagaricus subolivaceus
Leucoagaricus idae-fragum
Morchella dunensis
Scleroderma meridionale
Pisolithus arrhizus
Macrolepiota psammophila
Calicium quercinum Pers.
Calicium quercinum Pers.
Czubajka czerwieniejÄ…ca odmiana ogrodowa
Czubajka czerwieniejÄ…ca odmiana ogrodowa
Czubajeczka ostrołuskowa
Macrolepiota rachodes var. bohemica
czubajka czerwieniejÄ…ca odmiana ogrodowa
Macrolepiota rachodes var. bohemica
Diatrype disciformis
Melanelixia fuliginosa (Fr. ex Duby) O. Blanco, A. Crespo, Divakar, Essl., D. Hawksw. & Lumbsch
Melanelia commixta (Nyl.) Thell
Archiearis notha
Archiearis parthenias
Arctornis l-nigrum
Argynnis adippe
Argynnis aglaja
Argynnis niobe
Argynnis pandora
Autographa gamma
Drymonia ruficornis
Leucodonta bicoloria
Leucoma salicis
Syngrapha microgamma
Boloria aquilonaris
Boloria dia
Boloria eunomia
Boloria euphrosyne
Siona lineata
Pyrrhia umbra
Antheraea pernyi
Antheraea yamamai
Boloria pales
Tetheella fluctuosa
Tethea ocularis
Pterostoma palpina
Psodos quadrifaria
Prays oleae
Pontia edusa
Pontia chloridice
Pontia callidice
Pieris rapae
Pieris mannii
Pieris balcana
Tethea or
Prays citri
Prays citri
Boloria titania
Brenthis daphne
Brenthis ino
Cabera exanthemata
Cabera exanthemata
Cabera leptographa
Cabera pusaria
Cepphis advenaria
Chilades trochylus
Chloroclystis v-ata
Cymatophorina diluta
Crocallis tusciaria
Crocallis tusciaria
Cilix glaucata
Colotis evagore
Crocallis elinguaria
Euchloe insularis
Euchloe penia
Euchloe simplonia
Diachrysia chrysitis
Lymantria dispar
Colpoma quercinum
Drobnoporek watowaty
Egira conspicillaris
Nazwa polska
Trametes atrovirens
Sarcosoma globosum
Hypholoma laeticolor
Conohypha albocremea
Psilocybe paupera
Poronia punctata
Psathyrella longicauda
Phlebia deflectens
Lepiota echinella
Helvella queletii
Dichomitus campestris
Dendrothele macrospora
Dacryobolus sudans
Dacryobolus karsteni
Dacrymyces chrysocomus
Conferticium ochraceum
Choiromyces venosus
Chlorencoelia versiformis
Anthina flammea
Cenangium ferruginosum
Macrolepiota fuliginosa
Macrolepiota venenata
Diatrype stigma
Rustroemia firma
Genea fragrans
Hymenogaster luteus
Ciboria caucus
Leptosphaeria acuta
Calloria neglecta
aa
Lachnum fuscescens
Lachnum virgineum
Jodła pospolita
Cudoniella clavus
Coprinus jonesii
Phacidium lacerum
Anthracobia melanoma
Hypocrea gelatinosa
Boletus pseudoregius
Boletus luteocupreus
Cortinarius raphanoides
Microglossum viride
Vuilleminia alni
Hypomyces rosellus
Rimbachia bryophila
Elaphomyces cyanosporus
Hymenogaster tener
Discina parma
Ascobolus viridis
Chaetomium elatum
Phallus multicolor
Scutellinia setosa
Lasiosphaeria ovina
Inocybe vulpinella
Psathyrella bipellis
Psathyrella clivensis
Psathyrella opaca
Psathyrella prona f. cana
Psathyrella prona f. picta
Psathyrella pseudocorrugis
Psathyrella ridicula
Psathyrella tephrophylla
Entoloma plebejum
Entoloma politum
Entoloma rozei
Helicobasidium brebissonii
Ascobolus carbonarius
Geopyxis alpina
Acrospermum compressum
Scutellinia crinita
Hydnobolites cerebriformis
Sclerogaster hysterangioides
Sclerogaster hysterangioides
Camarops polysperma
Genea hispidula
Hypomyces lateritius
Hohenbuehelia grisea
Stephensia bombycina
Endogone pisiformis
Hygrocybe calciphila
Flammulina elastica
Trichoderma viride
Simocybe reducta
Stephensia colomboi
Hymenogaster niveus
Macowanites candidus
Rhizopogon marchii
Melanogaster intermedius
Hohenbuehelia mastrucata
Tuber rufum var apiculatum
Hohenbuehelia cyphelliformis
Hohenbuehelia unguicularis
Hygrocybe calciphila
Endogone flammicorona
Endogone flammicorona
Gauteria graveolens
Boletus fuscoroseus
Boletus luridiformis var. discolor
Boletus luridiformis var. rubropileus
Boletus luridus var. rubriceps
Amanita proxima
Gyromitra ambigua
Gyromitra leucoxantha
Junghuhnia nitida
Puccinia coronata
Catinella olivacea
Gauteria species
Suillus bellinii
Hydnotrya bailii
Hydnotrya suevica
Pachyphloeus ligericus
Pachyphloeus thysellii
Pachyphloeus virescens
Pachyphloeus virescens
Tremella mycophaga
Agaricus devoniensis
Agaricus menieri
Almillaria albolanaris
Tricholoma caligatum
<I>Coprinus ephemeroides</>
Absconditella sphagnorum VÄzda & Poelt bÅ‚oÅ„czyk torfowcowy
Agrocybe splendida
Albatrellus subrubescens <Naziomek żółtopomarańczowy</I>
Aleuria cornubiensis
Amanita flavescens
Amanita franchetii (syn. aspera)
Amanita vittadinii
Anthina flammea
Apostemidium guernisacii
Apostemidium leptospora
Armillaria albolanaripes
Armillaria rickenii
Asterostroma laxum
Athelia pellicularis
Badhamia gracilis
Basidiodendron caesiocinereum Podstawkodrzewek błękitnawy
Beauveria bassiana
Bertia moriformis
Białak gorzki (Drobnoporek gorzki) <I>Postia stiptica<I>
Białak gorzki [Drobnoporek gorzki] <I>Postia stiptica<I>
Bisporella pallescens
Boczniak czapeczkowaty*
Boczniak lejkowaty*
Bolbitius coprophilus
Bolbitius psittacinus
Bolbitius titubans
Bolbitius variicolor
Boletus dupainii
Botryobasidium intertextum Pajęczowiec wąskozarodnikowy
Botryobasidium obtusisporum Pajęczowiec tępozarodnikowy
Botryobasidium pruinatum Pajęczowiec ziarnistostrzępkowy
Botryobasidium subcoronatum Pajęczowiec drobnozarodnikowy
Botryohypochnus isabellinus Nalotek kolczastozarodnikowy
Bovista cretacea
Bovista pusilliformis
brak Arcyria cinerea
Byssonectria fusispora
Byssonectria luteovirens
Camarophyllus grossulus
Cantharellus aurora Pieprznik żółtawy
Capnobotrys dingleyae
Ceratiomyxa fructiculosa var. porioides Åšluzek krzaczkowaty
Ceratiomyxa fruticulosa var. flexuosa - Åšluzek krzaczkowaty
Cheilymenia stercorea
Cheilymenia stercorea
Chroogomphus helveticus ssp. tatrensis Klejek alpejski odmiana tatrzańska
Ciemnobiałka jasnoszara Melanoleuca exscissa
Ciemnobiałka krótkotrzonowa Melanoleuca brevipes
Ciemnobiałka prążkowanotrzonowa Melanoleuca grammopodia
Clavaria greletii
Clitocybe augeana
Clitocybe concava
Clitocybe dealbata
Clitocybe fritilliformis
Clitocybe fuligineipes
Clitocybe gallinacea
Clitocybe incilis
Clitocybe langei
Clitocybe lituus
Clitocybe martiorum
Clitocybe pinetorum
Clitocybe tenuissima
Colacogloea peniophorae Płaskolepnica powłocznicowa
Collybia butyracea var asema P. maślany odm. szarobrązowa
Collybia gregaria
Collybia macilenta
Collybia oedipus
Collybia porrea
Conocybe digitalina
Conocybe digitalina
Conocybe subnuda
Coprinus cordisporus Gibbs
Coprinus echinosporus
Coprinus xanthotrix
Coprobia granulata
Cordyceps aphodii
Cordyceps australis
Cordyceps barberi
Cordyceps bifusispora
Cordyceps caloceroides
Cordyceps canadensis
Cordyceps clavulata
Cordyceps entomorrhiza
Cordyceps gracilis
Cordyceps incarnata
Cordyceps memorabilis
Cordyceps myrmecophila
Cortinarius badiosanguineus
Cortinarius chrysolitus
Cortinarius croceoconus
Cortinarius malicorius
Cortinarius moenne-loccozii
Cortinarius olivaceafuscus
Cortinarius rubicundulus
Cortinarius sommerfeltii
Czerniak klonowy Rhytisma acerinum
Czernidłak ozdobny
Czernidłak srokaty Coprinus lagopus
Disciseda arida
Drobnołuszczak pomarańczowoczerwony<I> Pluteus aurantiorugosus<i>
Drobnołuszczak żółtooliwkowy [łuskowiec żółtooliwkowy] <i>Pluteus chrysophaeus </>
Dzwonkówka niebieskawa Entoloma nitidum
Elaphomyces aculeatus
Elaphomyces citrinus
Elaphomyces leucosporus
Flammulina ononidis
Gałęziak podcięty Ramaria obtusissima
Gastrocybe lateritia
Geoglossum fallax
Geoglossum glutinosum
GÅ‚adysz kruchy Leocarpus fragilis
GÅ‚ownia kukurydzy Ustilago maydis
Gołąbek niemiły<I>termitus pospolitus /I>
Gołąbek słoneczny Russula solaris
Gomphidius gracilis
Grzybówka fioletowobrązowa Mycena purpureofusca
Gymnopus alpinus
Gymnopus benoistii
Gymnopus brassicolens
Gymnopus fagiphilus
Gymnopus fuscopurpureus
Gymnopus graveolens
Gymnopus herinkii
Gymnopus huijsmanii
Gymnopus hybridus
Gymnopus impudicus
Gymnopus inodorus
Gymnopus loiseleurietorum
Gymnopus luxurians
Gymnopus moseri
Gymnopus nivalis
Gymnopus oreadoides
Gymnopus terginus
Gymnosporangium sabinae
Gyrophragmium dunalii
Helvelia solitaria
Helvella albella
Helvella bulbosa
Helvella corium
Helvella costifera
Helvella leucomelaena
Helvella leucomelaena
Helvella pezizoides
Helvella spadicea
Hohenbuehelia abietina
Hohenbuehelia geogenia
Holwaya mucida
Hygrocybe calciphilia
Hygrocybe irrigata
Hygrophorus hedrychii
Hymanotasperum melanophyllume
Hypholoma epixanthum
Hypomyces viridis
Imshaugia aleurites (Ach.) S.L.F. Meyer – popielak pylasty
Inonotus tamaricis
Języczek uchowaty Arrhenia lobata
KorkozÄ…b czerniawy Phellodon niger
Krowiak aksamitny Paxillus atrotomentosus
Kruchaweczka namakajÄ…ca [Kruchaweczka wilgotna] Psathyrella piluliformis
Laccaria purpureobadia
Lactarius odoratus
Lactarius pilatii
Lakownica spłaszczona Ganoderma lipsiense
Lanzia echinophila
Lanzia luteovirescens
Leccinum nucatum
Leccinum rotundifoliae
Lepiota cortinarius
Lepiota rhodorhiza
Lepiota sistrata
Lepista singeri
Leucoagaricus leucothites Pieczareczka różowoblaszkowa
Leucoagaricus subcretaceus
Leucocoprinus naucinus
Lycogala terrestre
Lycoperdon ericaceum var subareolatum
Lyophyllum semitale
Åopatnica żółtawa Spathularia flavida
Macrolepiota affinis
Macrolepiota gracilenta (M. rickenii)
Macrolepiota heimii
Macrolepiota olivascens
Macrolepiota procera var. permixta
Macrolepiota prominens
Macrolepiota puellaris
Macrolepiota subsquarrosa
Macrotyphula contorta
Marasmiellus foetidus
Melanoleuca arcuata
Melanoleuca stridula
Melastiza cornubiensis
Micromphale performans
Muchomor cesarski Amanita caesarea
Mycena alnetorum
Mycena corynephora
Mycena epipterygia
Mycena flos-nivium
Mycena lactea
Mycena mirata
Mycena polygramma
Neottiella rutilans
Omphalina pyxidata
Oranżowiec bladożółty*
Orzechówka mączysta Encoelia furfuracea
Otidea alutacea
Otidea leporina
Pachyella babingtonii
Pachyella babingtonii
Paecilomyces farinosus
Penicillium brevicompactum
Peniophora sp.
Pępowniczka dzwonkowata [pniakówka dzwonkowata] Xeromphalina campanella
Peziza alaskana
Peziza ampelina
Peziza ampliata
Peziza apiculata
Peziza arvernensis
Peziza boltonii
Peziza bowsei
Peziza buxea
Peziza celtica
Peziza cerea
Peziza crassipes
Peziza depressa
Peziza domiciliana
Peziza echinispora
Peziza emileiana
Peziza fimeti
Peziza gerardii
Peziza granulosa
Peziza granulosa
Peziza limnaea
Peziza limnaea
Peziza lividula
Peziza lobjaensis
Peziza luteoloflavida
Peziza michelii
Peziza natrophila
Peziza ostracoderma
Peziza perparva
Peziza petersii
Peziza prosthetica
Peziza repanda
Peziza sepiatra
Peziza subisabellina
Peziza succosella
Peziza sylvestris
Peziza tenacella
Peziza vacinii
Peziza varia - Kustrzebka zmienna
Pholiota curvipes
Pholiota albocrenulata Åuskwiak karbowany
Pholiota flavida
Pholiota graminis
Pholiota jahnii
Pholiota limonella
Pholiota muelleri
Pholiota nematolomoides
Phragmidium tuberculatum
Phragmidium violaceum
Pieprznik czarniawy Cantharellus melanoxeros
Pleurotellus chioneus Boczniakowiec szerokozarodnikowy
Pleurotus ostreatus (cultivated vorm)
Pleurotus ostreatus var. columbrinus
Pluteus insidiosus
Pluteus hispidulus
Pluteus pouzarianus
Pluteus pouzarianus
Pluteus pouzariunus var albus
Pluteus primus
Pluteus rimulosus
Podostroma alutaceum
Psathyrella artemisiae
Psathyrella fibrillosa
Psathyrella obtusata
Psathyrella pellucidipes
Psathyrella polycystis
Pseudoclitocybe cyathiformis Lejkownik kubkowatokapeluszowy
Pseudoclitocybe obbata
Psilocybe aeruginosa Åysiczka niebieskozielona
Psilocybe aeruginosa Åysiczka niebieskozielona
Psilocybe albonitens Åysiczka biaÅ‚awa
Psilocybe albonitens Åysiczka biaÅ‚awa
Psilocybe apelliculosa
Psilocybe apelliculosa
Psilocybe apelliculosa
Psilocybe aztecorum
Psilocybe aztecorum
Psilocybe azurescens
Psilocybe baeocystis
Psilocybe caerulea - Åysiczka niebieskawa [ PierÅ›cieniak modry]*
Psilocybe caerulescens
Psilocybe caerulescens
Psilocybe chionophila
Psilocybe chionophila
Psilocybe coronilla Åysiczka murawowa
Psilocybe crobula Åysiczka drobna
Psilocybe cubensis
Psilocybe cyanescens
Psilocybe elongata Åysiczka torfowiskowa
Psilocybe fascicularis Åysiczka trujÄ…ca
Psilocybe fascicularis* Åysiczka trujÄ…ca [Hypholoma fasciculare]
Psilocybe fimetaria
Psilocybe fimetaria
Psilocybe inquilina Åysiczka stożkowata
Psilocybe inuncta Åysiczka kruchaweczkowata
Psilocybe inuncta Åysiczka kruchaweczkowata
Psilocybe magica
Psilocybe merdaria Åysiczka pomiotowa
Psilocybe merdicola
Psilocybe mexicana
Psilocybe mexicana
Psilocybe moelleri
Psilocybe moelleri
Psilocybe novae-zelandiae
Psilocybe novae-zelandiae
Psilocybe phyllogena Åysiczka mitrowatozarodnikowa
Psilocybe physaloides
Psilocybe pratensis
Psilocybe pratensis
Psilocybe pseudobullacea
Psilocybe pseudobullacea
Psilocybe quebecensis
Psilocybe quebecensis
Psilocybe scobicola
Psilocybe scobicola
Psilocybe strictipes Åysiczka bÅ‚otna
Psilocybe stuntzii
Psilocybe stuntzii
Psilocybe subaeruginascens
Psilocybe subaeruginascens
Psilocybe subcoprophila
Psilocybe subcoprophila
Psilocybe subcubensis
Psilocybe subericaea Åysiczka ciemnobrÄ…zowa
Psilocybe subericaea Åysiczka ochrowopÅ‚owa
Psilocybe subviscida var. velata
Psilocybe subviscida var. velata
Psilocybe tampanensis
Psilocybe tampanensis
Psilocybe zapotecorum
Puccinia caricina
Puccinia poarum
Puccinia variabilis
Pulcherricium caeruleum
Pyronema omphalodes
Pyronema omphalodes
Ramaria subtilis
Resinicium bicolor
Rhodophyllus mammosus
Russula nobilis
Rutstroemia luteovirescens
Sclerotinia duriaena
Sclerotinia sulcata
Scutellinia barlae
Scutellinia barlae
Scutellinia hyporborea
Scutellinia hyporborea
Scutellinia kergulensis
Scutellinia minor
Scutellinia minor
Scutellinia paludicola
Scutellinia paludicola
Scutellinia trechispora Włośniczka szorstkozarodnikowa
Skeletocutis lilacina
Smolucha pomarszczona Ischnoderma trogii
Soplówka bukowa [soplówka gałęzista] Hericium clathroides
Sromotnik smrodliwy [sromotnik bezwstydny] Phallus impudicus
Stropharia thrausta
Stropharia merdaria
Stropharia squamulosa
Szczetkostopek szpilkowy [Twardzioszek szpilkowy] Marasmius androsaceus
Taphrinia pruni
Tarzetta catinus
Tarzetta cupularis
Tarzetta cupularis
Tarzetta velata
test Argyresthia abdominalis
Tranzschelia fusca
Tremella mesenterica (fm crystallina)
Tremella vaccinum
Trichoglossum variabile
Tricholoma aestuans
Tricholoma atrosquamosum var. squarrulosum
Tricholoma cnista
Tricholoma goniospermum
Tricholoma helviodor
Tricholoma inocyboides
Tricholoma subannulatum
Trichophaeopsis bicuspis
Trichophaeopsis bicuspis
Trochila ilicina
Trufla wydrążona Tuber excavatum
Tubaria hiemalis
Tubaria romagnesiana
Tuber excavatum
Twardzioszek czosnaczek Marasmius scorodonius
Uromyces dactylidis
Uromyces muscari
Ustilago violacea
Volvariella bakeri
Volvariella cinerascens
Volvariella diplasia
Volvariella esculenta
Volvariella nigrovolvacea
Volvariella reidii
Wilgotnica ostrostożkowata
Xenasmatella decipiens
Youngiomyces multiplex
Żagwica listkowata Giifola frondosa (Dicks. ex Fr.) S. F. Gray
Zasłonak krwisty [skórzak krwisty] Cortinarius sanguineus
Zasłonak niebieskawy Cortinarius coerulescens
-
- Założyciel strony oraz forum
- Posty: 73060
- Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
- Imię: Wiesław
- Ulubione grzyby: Smardze...
- Lokalizacja: Kraków
- Pochwalił: 48860 razy
- Pochwalony: 9013 razy
- Kontakt:
Dare, za 15 minut będę na skaypie porozmawiamy ?
Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 https://nagrzyby.pl/galeria/main.php
Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 https://nagrzyby.pl/galeria/main.php
Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
-
- Administrator
- Posty: 17926
- Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
- Imię: Piotr
- Ulubione grzyby: co roku inne
- Lokalizacja: Chełm
- Pochwalił: 14106 razy
- Pochwalony: 3136 razy
-
- Administrator
- Posty: 17926
- Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
- Imię: Piotr
- Ulubione grzyby: co roku inne
- Lokalizacja: Chełm
- Pochwalił: 14106 razy
- Pochwalony: 3136 razy
-
- Administrator
- Posty: 17926
- Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
- Imię: Piotr
- Ulubione grzyby: co roku inne
- Lokalizacja: Chełm
- Pochwalił: 14106 razy
- Pochwalony: 3136 razy
Debatę na temat prac przeniosłem do tematu http://www.forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?t=14063
Od tej pory tam dyskutujemy co i jak dalej
Od tej pory tam dyskutujemy co i jak dalej
-
- Administrator
- Posty: 17926
- Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
- Imię: Piotr
- Ulubione grzyby: co roku inne
- Lokalizacja: Chełm
- Pochwalił: 14106 razy
- Pochwalony: 3136 razy