Niewyjaśnione sprawy... klubowe i nie tylko

O klubie i klubowiczach

Jesteś pierwszy raz na naszym forum? Przywitaj się >> Poznajmy się bliżej
Awatar użytkownika

Dorota
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3785
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2006, 08:56
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 30 razy

Post autor: Dorota » piątek, 5 stycznia 2007, 19:02

asza pisze:Nie sięgając pamięcią tak daleko wstecz bo w pierwszą połowę roku 2006, byliśmy wszyscy świadkami wyśmiewania się z Bobika przez Ciebie Zenit za niesolidne zmierzenie warstwy śniegu w Jordanowie, nie musieliśmy nic interpretować, ani doszukiwać się podtekstów. Ty możesz, bo to jesteś Ty :shock: :? :?
Bo Prezes może wszystko!!! Nawet wstawiać linki do filmików z kategorii, jaka na tej stronie znaleźć się nie powinna. I gdyby kto inny zrobił coś takiego, zostałby od razu zablokowany.


Zimowych zbiorów nadszedł czas...
Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » piątek, 5 stycznia 2007, 19:13

Dorota pisze:Bo Prezes może wszystko!!! Nawet wstawiać linki do filmików z kategorii, jaka na tej stronie znaleźć się nie powinna. I gdyby kto inny zrobił coś takiego, zostałby od razu zablokowany.
Biorę wzory z tego typu zachowań: Podziękowanie... - 2006-09-30 22:07:49
... serdecznie dziękuję za lata współpracy. Było fajnie, fajnie, no k....a fajnie. Jak będzie zobaczymy, ale moze już mnie tu nie będzie. Wydaje mi się, że to co było dobre już się skończyło. Powodzenia Panie Zenit, powodzenia!!!
Naprawdę jeśli ktoś zniża się do takiego poziomu to bardzo proszę nie wymagać ode mnie więcej... Ja również życzę niezadowolonym powodzenia!!! :) Naprawdę jak źle czujecie się to życzę powodzenia... droga wolna...


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

marjan
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3108
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 00:39
Lokalizacja: Poznan
Pochwalony: 8 razy

Post autor: marjan » piątek, 5 stycznia 2007, 19:17

Mnie szlag trafia od wczoraj i ponosi fantazja :( najpierw była wojna o komentarze w zagadkach,kiedy na forum zapanował spokój i pojawił się wciągający temat grzybów zimowych ,jest nowa wojna na ostrzeżenia :o Dostają to moi Koalicjanci,którzy codziennie zapodają grzybowe posty i tak na prawdę ciągną to forum.
Ja apeluję do obu stron o wyluzowanie wreszcie bo mi nerwy puszczają!!!!
Nikomu to nie jest potrzebne :wink:


Wodz grzybowej Pyrlandii !Marjan z Pyrlandii!!!!

Zibi
Grzyb "trujący" na okrągło
Grzyb "trujący" na okrągło
Posty: 4704
Rejestracja: piątek, 24 grudnia 2004, 19:12
Ulubione grzyby: Borowiki
Lokalizacja: Busko Zdrój
Pochwalony: 17 razy

Post autor: Zibi » piątek, 5 stycznia 2007, 19:38

Marjanku wyluzuj :o :o ,jutro weekend i pakuj się na grzyby :o :o ,ja niestety jutro i w niedzielę pracuję(zaległa Barbórka) :( :( tak że z grzybów nic nie będzie :( :( :( . Masz więc szansę na zbliżenie się do najlepszych :wink: :wink: :wink:



Marta
Grzybobiorca
Grzybobiorca
Posty: 1372
Rejestracja: piątek, 25 lutego 2005, 19:26
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 14 razy

Post autor: Marta » piątek, 5 stycznia 2007, 19:42

Jestem zażenowana całą tą kłótnią osób, które osobiście znają się, znają swoje numery telefonów, adresy e-mailowe. Nic konstruktywnego i tak z tego nie wyjdzie, bo za dużo jest zadawnień i niedomówień. Każdy coś tam ma na sumieniu ale teraz cieszy się jak komuś może "wbić szpile".
Nie zgadzam się z decyzjami Zenita ( zablokowanie konta Krzyśkowi i danie ostrzeżeń Dorocie i Zibiemu ). Na taką "nagrodę" według mnie zasłużył jedynie pewien pan z Anglii, a powinno to stać się już dawno.
To jest mój pierwszy i ostatni wpis w tym temacie.


Awatar użytkownika

Dandy_52
Grzybuś malutki
Grzybuś malutki
Posty: 61
Rejestracja: środa, 20 września 2006, 23:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Dandy_52 » piątek, 5 stycznia 2007, 20:21

Witajcie, nie przedstawiałem się dotychczas bo na to jeszcze jest czas. I może wkrótce on nadejdzie. Uważam, że aby zaistnieć w jakiejkolwiek społeczności jako aktywny uczestnik a nie jako murowana kolumna trzeba tę społeczność chociaż trochę poznać. Jeśli ona ci odpowiada to się odkrywasz i angażujesz, jeśli nie to lepiej zniknąć jako anonimowy. Długo tutaj uczestniczę jako gość, od bodajże trzech miesięcy jako zarejestrowany, aczkolwiek milczący, użytkownik.
Nie ukrywam, że co o niektórych mam już swoje zdanie. I lepsze, i gorsze. Normalnie, jak to jest w dość sporej grupie. I ja też nie jestem ideałem. I nie znam tu zresztą nikogo osobiście. Mieszkam w Polsce środkowej i o lasach górskich wiem niewiele. Ale portal jest i sympatyczny, i pouczający. Lecz teraz....
Rozumiem, że jest zima, zmiany frontów atmosferycznych, krótkie dni i być może nuda. Ale u licha, co to teraz w niektórych wstąpiło?
Bo można i należy wyrażać swoje zdanie, można mieć różne pomysły i zapatrywania ale trzeba mieć na względzie nie tylko CO ale i JAK się mówi! No i gdyby nie obecni organizatorzy i jednocześnie teraz admini tego portalu to chyba szybko by on przestał istnieć.Bo to głównie ONI go organizują i za niego odpowiadają. Przecież chyba wszyscy mamy wspólne hobby, chyba wszystkim zależy na ochronie lasów i poznawaniu ich tajemnic, nie tylko grzybowych ale w ogóle przyrodniczych. Czy nie lepiej będzie zamknąć ten wątek, wykasować go i zapomnieć, że kiedykolwiek zaistniał? Dla dobra całej tutejszej społeczności.
Pozdrowienia dla wszystkich :)



Zibi
Grzyb "trujący" na okrągło
Grzyb "trujący" na okrągło
Posty: 4704
Rejestracja: piątek, 24 grudnia 2004, 19:12
Ulubione grzyby: Borowiki
Lokalizacja: Busko Zdrój
Pochwalony: 17 razy

Post autor: Zibi » piątek, 5 stycznia 2007, 20:48

Marta,gratuluję odwagi i publicznego wypowiedzenia własnego zdania :) :) :) :)


Awatar użytkownika

marjan
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3108
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 00:39
Lokalizacja: Poznan
Pochwalony: 8 razy

Post autor: marjan » piątek, 5 stycznia 2007, 21:03

Zibi ! Ja wczoraj użyłem mocnych słów ,być może obrażających Szefa ,jeśli tak to go publicznie za to przeproszę,ale proponuję zrobić The End w tym temacie,jeśli Zenicie to czytasz to wyślij mi na PW swój nr komórki ,musimy pogadać!!!!!!!!!!!
Zibi może jestem naiwny ,ale wszystko da się odkręcić :)


Wodz grzybowej Pyrlandii !Marjan z Pyrlandii!!!!

Amiś
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 01:33
Ulubione grzyby: zrobione kobiecą reką
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Amiś » piątek, 5 stycznia 2007, 21:11

Czytam, czytam i ogarnia mnie coraz większe zażenowanie. Zadawane na oślep ciosy nikogo nie przekonają do "właściwych" poglądów.
Nagle, Wielce Czcigodni Administratorzy oraz Pan Właściciel Strony pełnym Tytułem Wiesław Zenit Kamiński stał się zaciekłym obrońcą uciśnionych i obrażanych użytkowników portalu. Spodobały Mu się (nauczył się je wstawiać) ładne czerwone kreseczki pod awatarkami.
Dla przypomnienia: wielu użytkowników (a poprawnie:gości) pamięta pieski w ślicznym żółtym kolorze jakie Wieśku wstawiłeś pod adresem dawnych przyjaciół.
Pieski te ładnie animowane przerabiały lekcję biologii pod tytułem "rozmnażanie".

Na forum pada z każdej ze stron wiele ciętych słów pod różnymi adresami. Pieski jednak swoim poziomem przebiły wszystko. Słowa o "netykiecie" i kulturze z ust Twoich oraz Twoich popleczników brzmią tu szczególnie fałszywie.

Twoje, Wiesławie, Prezesie, Zenicie wyjaśnienia dlaczego musiałeś niektórych skasować a innych ostrzec są po prostu pokrętne. Wielki Przyjaciel Polski i Polaków Patrick Ruch robił na stronce co chciał. Pomiatał nami nieźle ale nie było na niego mocnych. Ale jak napisałem: pomiatał nami ale nie czepiał się Ciebie.

A teraz z innej (bardziej humorystycznej beczki):
Nie mogę się doszukać w regulaminie ile można mieć ostrzeżeń (żyć) a tym samym po ilu ostrzeżeniach "Game is over".

Proponuję również za pomaganie (np. "pomógł 5 razy") dać jedno życie więcej. Warto również rozważyć opcję (dla szczególnie zasłużonych dla Ciebie userów) podarowanie "nieśmiertelności". Gra będzie wtedy o wiele ciekawsza.

Z poważaniem Paweł Nowak Amisiem zwany


Dopiero się rejestruję - na podpis zawsze przyjdzie czas
Awatar użytkownika

marjan
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3108
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 00:39
Lokalizacja: Poznan
Pochwalony: 8 razy

Post autor: marjan » piątek, 5 stycznia 2007, 21:14

Amiś, Pozdrowienia z Pyrlandii!!!!!!!!! :wink:


Wodz grzybowej Pyrlandii !Marjan z Pyrlandii!!!!

Amiś
Zarodnik
Zarodnik
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 01:33
Ulubione grzyby: zrobione kobiecą reką
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Amiś » piątek, 5 stycznia 2007, 21:24

Dandy_52 pisze:Bo można i należy wyrażać swoje zdanie, można mieć różne pomysły i zapatrywania ale trzeba mieć na względzie nie tylko CO ale i JAK się mówi! No i gdyby nie obecni organizatorzy i jednocześnie teraz admini tego portalu to chyba szybko by on przestał istnieć.Bo to głównie ONI go organizują i za niego odpowiadają.
Drogi Dandy 52. Obecni organizatorzy i admini tego portalu za wszystko odpowiadają, to prawda. Zwróć, proszę jednak uwagę na regulamin strony i skonfrontuj jego dość ubogą treść z dowolną jej interpretacją stosowaną przez Organizatorów.

Jak zauważyłeś pewnie podczas przyglądania się naszej (UPS... Pana Wiesława Zenita Kamińskiego) stronie, że jest nas "375 osób lista jest uzupełniana". Porównaj to proszę z ilością ludzi którzy piszą newsy na głównej stronie lub posty na forum. Tych ostatnich jest niewiele. Ich wykasowanie (w przypadku nieprawomyślności) będzie proste i Pan Prezes będzie miał sympatyczną "Stronkę domową", bo reszta przeniesie się gdzie indziej.

Paweł Nowak Amisiem zwany.


Dopiero się rejestruję - na podpis zawsze przyjdzie czas
Awatar użytkownika

Dorota
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3785
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2006, 08:56
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 30 razy

Post autor: Dorota » piątek, 5 stycznia 2007, 21:27

zenit pisze:Biorę wzory z tego typu zachowań: Podziękowanie... - 2006-09-30 22:07:49
... serdecznie dziękuję za lata współpracy. Było fajnie, fajnie, no k....a fajnie. Jak będzie zobaczymy, ale może już mnie tu nie będzie. Wydaje mi się, że to co było dobre już się skończyło. Powodzenia Panie Zenit, powodzenia!!!
Doprawdy, wzór godny naśladowania.

[ Dodano: 2007-01-05, 21:29 ]
marjan pisze:najpierw była wojna o komentarze w zagadkach,kiedy na forum zapanował spokój i pojawił się wciągający temat grzybów zimowych ,jest nowa wojna na ostrzeżenia
Przeca coś się musi dziać Marjanku :!: :!: :!:


Zimowych zbiorów nadszedł czas...

asza
Hubiak przyrośnięty
Hubiak przyrośnięty
Posty: 936
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 14:25
Pochwalony: 25 razy

Post autor: asza » piątek, 5 stycznia 2007, 21:30

zenit pisze:Biorę wzory z tego typu zachowań: Podziękowanie... - 2006-09-30 22:07:49
... serdecznie dziękuję za lata współpracy. Było fajnie, fajnie, no k....a fajnie. Jak będzie zobaczymy, ale może już mnie tu nie będzie. Wydaje mi się, że to co było dobre już się skończyło. Powodzenia Panie Zenit, powodzenia!!!
Naprawdę jeśli ktoś zniża się do takiego poziomu to bardzo proszę nie wymagać ode mnie więcej... Ja również życzę niezadowolonym powodzenia!!! :) Naprawdę jak źle czujecie się to życzę powodzenia... droga wolna...
Włosy stają mi dęba i naprawdę nic z tego nie rozumiem, przecież osoby, która pisała ten post dawno już nie ma na tej stronie, są inni, którzy ją tworzą. Dlaczego więc bierzesz przykład właśnie z takich zachowań, NIE ROZUMIEM!!! Myślę, że najrozsądniej będzie, jeśli ten temat zniknie, znikną ostrzeżenia i blokady, choć nie da się wszystkiego wymazać z pamięci :(


Awatar użytkownika

Dorota
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3785
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2006, 08:56
Lokalizacja: Kraków
Pochwalony: 30 razy

Post autor: Dorota » piątek, 5 stycznia 2007, 21:31

marjan pisze:Jeśli tak to go publicznie za to przeproszę
Marjan,nie przechodź na ciemną stronę mocy :x :x :x :x :x :x

[ Dodano: 2007-01-05, 21:33 ]
Amiś pisze:Zadawane na oślep ciosy nikogo nie przekonają do "właściwych" poglądów.
Ciosy nie są zadawane na oślep, one są doskonale wymierzone.

[ Dodano: 2007-01-05, 21:35 ]
Amiś pisze:Pieski jednak swoim poziomem przebiły wszystko. Słowa o "netykiecie" i kulturze z ust Twoich oraz Twoich popleczników brzmią tu szczególnie fałszywie.
Amiś, Ty lepiej uważaj, bo zostaniesz zbanowany. Prezes nie daruje takich słów z ust Twoich, o nie :!: :!: :!:

[ Dodano: 2007-01-05, 21:38 ]
asza pisze:znikną ostrzeżenia i blokady, choć nie da się wszystkiego wymazać z pamięci :(
Bo pamięć wieczną jest i trwa na wieki. :wink:


Zimowych zbiorów nadszedł czas...
Awatar użytkownika

marjan
Grzybas znakomity
Grzybas znakomity
Posty: 3108
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 00:39
Lokalizacja: Poznan
Pochwalony: 8 razy

Post autor: marjan » piątek, 5 stycznia 2007, 21:39

Dorota pisze:
marjan pisze:eśli tak to go publicznie za to przeproszę
Marjan,nie przechodź na ciemną stronę mocy :x :x :x :x :x :x

[ Dodano: 2007-01-05, 21:33 ]
Amiś pisze:Zadawane na oślep ciosy nikogo nie przekonają do "właściwych" poglądów.
Ciosy nie są zadawane na oślep, one są doskonale wymierzone.
Wcalę nie przechodzę ,zamierzam po prostu z Zenitem pogadać,m0że da się coś znowu naprawić,mnie ta cała bitwa po prostu boli,apeluję też do Ciebie Dorotko ,wytrzymaj !!!!!!!!!


Wodz grzybowej Pyrlandii !Marjan z Pyrlandii!!!!
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat