"Grzybiada"

O klubie i klubowiczach

Jesteś pierwszy raz na naszym forum? Przywitaj się >> Poznajmy się bliżej
Awatar użytkownika

Autor tematu
Sysunia
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 8040
Rejestracja: sobota, 4 stycznia 2014, 11:13
Imię: Krystyna
Ulubione grzyby: z Czerwonej listy
Lokalizacja: Połaniec
Pochwalił: 4625 razy
Pochwalony: 7606 razy
Kontakt:

Post autor: Sysunia » poniedziałek, 19 stycznia 2015, 20:13

Sensibility pisze:Niemniej z waszymi poematami nie miałam problemu i je doskonale zrozumiałam. :)
No i to jest komplement. :tak: ;)
Sensibility pisze:nam coś ciekawego jeszcze wymyślisz
Dopóki nagrzyby.pl i Użytkownicy mają się dobrze, zawsze jest taka możliwość. :roll: :lol: Ale teraz to mi się tylko krzaczory marzą. I masz w tym swój udział, Sensibility :tak: :papa: :beer:


Awatar użytkownika

Wojtas
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 8093
Rejestracja: środa, 23 czerwca 2010, 16:07
Imię: Wojciech
Ulubione grzyby: Borowiki
Lokalizacja: Łódź
Pochwalił: 587 razy
Pochwalony: 2718 razy
Kontakt:

Post autor: Wojtas » poniedziałek, 19 stycznia 2015, 22:23

Nadir, Też ładnie :beer:


Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » poniedziałek, 19 stycznia 2015, 23:05

Wasza Grzybiada jest tak piękna że powinna w całości z dodatkiem Nadira zawitać na głównej stronie portalu. Nadir proszę umieść ją w całości - pierwsza część już była dana może zrobić teraz całą w jednym miejscu.


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Nadir
Administrator
Administrator
Posty: 17926
Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
Imię: Piotr
Ulubione grzyby: co roku inne
Lokalizacja: Chełm
Pochwalił: 14106 razy
Pochwalony: 3136 razy

Post autor: Nadir » poniedziałek, 19 stycznia 2015, 23:56

damianeczunieczek, :beer: , bo w dzień w pracy nie mogłem :drunk: ;)
Sysunia, Sensibility, Wojtas, Zenit, :beer: :beer: :beer: :beer:
Sysunia pisze:Nadir, dzięki za skorzystanie z Mocy Admińskiej . :ok:
...jak to powiedziałby Nadir - mówisz, masz! ;) :lol: :beer:
A Twoje określenie "Moc Admińska" jest zaje... no, wiadomo jakie! ;) :ok: :beer:
Sysunia pisze:Doceniam, że nie uzupełniłeś Grzybiady motywem szyszki w poniższych kontekstach:
Wypadało się jakoś zrewanżować za Twoje łagodne potraktowanie mnie w Grzybiadzie... :D
Sysunia pisze:Wieszcze - słowo złowieszcze, ciut napawa dreszczem. Sysunia wystarczy. Zdecydowanie. :roll: ;)
Sysunia pisze:naprawdę po tym peanie zastanawiam się, czy nie prosić o zmianę nicka na Szycha. :mrgreen:
Sysunia, już zapomnij że jesteś Sysunia, bo teraz to już tu jesteś Szycha! ;)
A wiesz, że tak naprawdę... to miałem już kawałek osobnej zwrotki , w której właśnie figurowałaś jako Szycha :roll: :D Ale zrezygnowałem z tego, żeby zamiast komplementu nie wyszła z tego gafa. Wiesz jak to jest, "szycha" to synonim określenia "duży kaliber", a to w odniesieniu do kobiety może być zupełnie odwrotnie zrozumiane niż chciał autor, a wtedy to... :niepewny: :w00t: ...i Antarktyda! rotfl rotfl rotfl
Sysunia pisze:Teraz powiem śmiertelnie poważnie - wielką radość mi sprawiłeś. :) Dziękuję. :beer: :beer:
Cieszę się bardzo, bo tym swoim "rymowiakiem" chciałem Ci podziękować za cały Twój poemat w odcinkach ...i chyba się udało :jupi: :gitara:
Fajnie się czyta Twoje rymy, ale najbardziej to mnie wkurza :x :lol: , że masz do ich tworzenia dużo bogatsze słownictwo :tak: Moje to przy tym nieco "zubożała wersja", taka poezja troszkię klozetowa :mrgreen: Ale cóż, robię co mogę... :< :lol:
Sensibility pisze:Ja zawsze miałam kłopoty z poezją i w szkole się chowałam za plecy koleżanek podczas analizy wierszy. Nigdy nie wiedziałam o co autorowi chodziło i się dziwiłam, że inni wyrwani do odpowiedzi jakoś sobie z tym radzili. :lol:
Ja też niektórych poematów ani w ząb nie trybiłem. Bo jakby pisali zrozumiale, tak bardziej klozetowo :mrgreen: , to każdy by zrozumiał bez specjalnego interpretowania. Ale nieeeee! Musieli zamotać! :lol:
Sensibility pisze:Dobrze, że Nadir dodał ten epilog, bo jakże można było pominąć tak barwną postać, jaką jest nasza Sysunia. :ok:
Wiadome było, że Sysunia raczej siebie tam nie ujmie - choćby ze skromności. A ja właśnie na to liczyłem :mrgreen: i czyhałem aż nadarzy się okazja. Tak naprawdę, to już od drugiej części Grzybiady czułem co się święci i wiedziałem, że Sysunia wszystkich nas tu "rozmieni na drobne" :D I od tamtego momentu spokojnie czekałem na "swoją chwilę" ...ostrząc pazury o brzeg klawiatury ;)
Równocześnie miałem nadzieję, że Grzybiada nie dobiegnie zbyt szybko końca, tak więc niezłe miałem rozterki - z jednej strony nie chciałem aby się szybko skończyła, a z drugiej - już nie mogłem się tego doczekać :oops: :lol: :lol:
Zenit pisze:Wasza Grzybiada jest tak piękna że powinna w całości z dodatkiem Nadira zawitać na głównej stronie portalu. Nadir proszę umieść ją w całości - pierwsza część już była dana może zrobić teraz całą w jednym miejscu.
Ok, zaraz użyję swojej Mocy Admińskiej :lol: i uzupełnię wszystkie części :)


Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » wtorek, 20 stycznia 2015, 00:14

Zenit pisze:Ok, zaraz użyję swojej Mocy Admińskiej :lol: i uzupełnię wszystkie części :)
ok dzięki - teraz znalazłem chwilę czasu aby przeczytać wpisy na forum. Ciągle mam tyły w tym co robię a do tego dziś rano daleki wyjazd w okolice Rzeszowa...


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Nadir
Administrator
Administrator
Posty: 17926
Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
Imię: Piotr
Ulubione grzyby: co roku inne
Lokalizacja: Chełm
Pochwalił: 14106 razy
Pochwalony: 3136 razy

Post autor: Nadir » wtorek, 20 stycznia 2015, 00:54

Zenit, zatem szerokiej drogi i krótkiej podróży :)
Zaraz zrobię co miałem zrobić, bo jakiś przestój mi się zrobił z forum i portalem, ale już śmiga :)


Awatar użytkownika

Zenit
Założyciel strony oraz forum
Założyciel strony oraz forum
Posty: 73060
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2005, 22:30
Imię: Wiesław
Ulubione grzyby: Smardze...
Lokalizacja: Kraków
Pochwalił: 48860 razy
Pochwalony: 9013 razy
Kontakt:

Post autor: Zenit » wtorek, 20 stycznia 2015, 01:03

Nadir pisze:Zaraz zrobię co miałem zrobić, bo jakiś przestój mi się zrobił z forum i portalem, ale już śmiga :)
dokładnie zgłosiłem to właśnie na serwerownie - mam tam wizytę w przyszłym tygodniu to będzie jeden z argumentów :) że nie było dobrze...


Zenit - Wiesław Kamiński Grzyboznawca nr 1561
http://www.NaGrzyby.pl
Galeria 2005-2016 -> https://nagrzyby.pl/galeria/main.php


Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.
Awatar użytkownika

Nadir
Administrator
Administrator
Posty: 17926
Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
Imię: Piotr
Ulubione grzyby: co roku inne
Lokalizacja: Chełm
Pochwalił: 14106 razy
Pochwalony: 3136 razy

Post autor: Nadir » wtorek, 20 stycznia 2015, 01:37

Zenit pisze:dokładnie zgłosiłem to właśnie na serwerownie - mam tam wizytę w przyszłym tygodniu to będzie jeden z argumentów :) że nie było dobrze...
To jak już tam będziesz, to weź ich wstrząśnij przed użyciem ;)
Aha... i pokaż im, która jest godzina rotfl

Grzybiada jest uzupełniona :ok: , chociaż na portalu też mi robiły się przy tym "zawiechy". Ale nic to. Dałem radę :cool2: ;)
:arrow: KLIK


Awatar użytkownika

Autor tematu
Sysunia
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Śmiertelnie trujący zarodnikowiec
Posty: 8040
Rejestracja: sobota, 4 stycznia 2014, 11:13
Imię: Krystyna
Ulubione grzyby: z Czerwonej listy
Lokalizacja: Połaniec
Pochwalił: 4625 razy
Pochwalony: 7606 razy
Kontakt:

Post autor: Sysunia » wtorek, 20 stycznia 2015, 23:43

Nadir pisze: Wypadało się jakoś zrewanżować za Twoje łagodne potraktowanie mnie w Grzybiadzie... :D
No ba. :)
Nadir pisze:tu jesteś Szycha! ;)
Hehe, zauważyłam na glównej stronie kontrast awatarów: Szycha i Nadirek malutki. :mrgreen: ;) :mrgreen:
Nadir pisze:"duży kaliber"
:lol: No zapewne ze cztery kilo temu bym się mogła :x I niewykluczone, że może nawet nie Antarktyda a tylko Sybirek. Jak to jednak znajomość psychiki jest przydatna w życiu.
Nadir pisze:spokojnie czekałem na "swoją chwilę
I obnażyłeś podstępną część swojej natury. rotfl
Nadir pisze:już nie mogłem się tego doczekać :oops: :lol:
Zauważyłam, po wrzuceniu ostatniej części reakcja była szybka. I zarwana nocka. Tak to jest, jak się bania z poezją nad kimś rozbija. :roll:
Nadir pisze:Dałem radę :cool2: ;)
Kto miał dać, jak nie Wasza Admińska Mość. :)


Awatar użytkownika

Nadir
Administrator
Administrator
Posty: 17926
Rejestracja: wtorek, 5 października 2010, 23:55
Imię: Piotr
Ulubione grzyby: co roku inne
Lokalizacja: Chełm
Pochwalił: 14106 razy
Pochwalony: 3136 razy

Post autor: Nadir » środa, 21 stycznia 2015, 02:12

Sysunia pisze:Hehe, zauważyłam na glównej stronie kontrast awatarów: Szycha i Nadirek malutki. :mrgreen: ;) :mrgreen:
:lol:
Co ja poradzę, że ja taki maluczki :mrgreen:
Sysunia pisze:Jak to jednak znajomość psychiki jest przydatna w życiu.
:tak: , bo czasem chcąc zabłysnąć można nieźle wdepnąć :cry: :lol:
Sysunia pisze:I zarwana nocka.
Aaaaaa tam, cicho być. ;)
Sysunia pisze:Wasza Admińska Mość. :)
Mocium panie i ten tego. :cool2:
rotfl ;)


ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat